Biz Kim Miyiz?

Çok yoğun ve evden uzak bir çalışma dönemi sonrası biraz kafa dağıtmak için hafta içi izin alıp, İstanbul’un keyfini sürerken ve günün sonunda manzaraya bakıp hayattan dert yanarken “Neden olmasın!” cümlesiyle bu macera başladı. Aslına bakarsanız geçmişimiz 2011 yılına dayanıyor. Tam olarak 3 iş arkadaşı, 3 farklı karakter, 3 dost … Yazılım sektöründe iş arkadaşı olarak çalışmaya başladık. Gülsen, Özge, Yasemin 🙂

Kısaca kendimizi tanıtmak gerekirse;

Gülsen ,  7 Ağustos 1986’da İstanbul’da doğdu. Üniversiteyi Kıbrıs’ta  Endüstri Mühendisliği’nde okudu. Gülsen aramızda en panik ve en çalışkanımızdır.

Özge, 8 Ağustos 1987’de İstanbul’da doğdu. Üniversiteyi İstanbul’da İşletme Enformatiği’nde okudu. Özge aramızda en sakin ve en rahatımızdır. (Cümlemizi toparlayandır 🙂 )

Yasemin, 6 Temmuz 1989’da Edirne’de doğdu. Üniversiteyi Kocaeli’de Endüstri Mühendisliği’nde okudu. Yasemin aramızda en duygusal ve en güleryüzlümüzdür.

Beyaz yaka hayatından sıkılan ve hayat mottosu  “şikayet etme, hareket et, aksiyon al” olan biz her demden, her telden yazmak ve paylaşmak için bu blog’u kuruyoruz. Dünden, günden ve gelecekten haberler vermek için, hayatta bir iz bırakmak için her şeyi yazıya dökmek gerektiğine inanıyoruz.

Keyifle okumanız dileğiyle…


Instagram