İstanbul İş Çıkışı Gidilebilecek Mekanlar – Avrupa Yakası

Bazı günler bunalıp mesai bitse, iş çıkışı gelse dakikaları saydığımız oluyor. Arkadaşlarımızla, eşimizle buluşup birşeyler içip kafa dağıtmak, iş hayatının yoruculuğundan birkaç saatliğine de olsa sıyrılmak istiyoruz. İş çıkışında gidip rezervasyon gerektirmeyen, öylece oturabileceğiniz, hem muhabbet edilecek hemde kahve & alkol içilecek mekanları yazdık.. Sizin de kafa dağıttığınız yerler varsa önerilere açığız..

Kozmonot

Nşantaşı’nın güzeli, arkadaşlarınızla gidip içkinizi alıp vakit geçirebileceğiniz bir yer.. Özellikle yaz akşamları sohbet sokaklara taşıyor.

Populist

Sanırım Bebek’de en sevdiğimiz en kendine özel tarsi olan mekanlardan, biz barını çok seviyoruz, çeşit çeşit kendi yapımları olan biralar mevcut.. Sohbet muhabbet için çok hoş ve keyifli bir mekan..

DEM Karaköy

Yok ben alkol almıyım çayımı içiyim sımsıcacık arkadaşımla sohbet ediyim, yada kitabmı okuyum beni rahat bırakın diyorsanız, çayın en çeşitlisini içeceğiniz mekan..

Alexandra Coctail Bar

İşten çıktım bu akşam kokteyl gecesi, hem kokteylimi içer hem sohbetimi yaparım diyenler için en sevdiğimiz yerlerden..

ANY

Arnavutköy de sohbetleri dışarı taşan bir mekan daha, bazen canlı müzik eşliğinde bazen DJ eşliğinde içkinizi içebileceğiniz sohbetinizi yapabileceğiniz güzel mekanlardan..

Taps Bebek

Ben biracıyım, işten çıkar biramı içerim diyenler için tam bir cennet, çeşit çeşit biralar tadına doyum olmaz manzara daha ne olsun..

Beer Hall

Biracılara bir iş çıkış mekanı daha, yine bizim de sevdiklerimizden..

Bomonti ada

Eski bir bira fabrikası içerisinde yer alan bir çok mekanı barındıran, ortak alanında farklı aktivitelere de ev sahipliği yapan en sevdiklerimizden..

Lucca

Ben beyaz yakayım işten çıkınca göz önünde olan yerlerde olmayı severim ki ertesi gün plazam da dün akşam da Lucca’daydım canım ya diyebileyim diyorsanız Bebek’in bebeği.

Limoncello

Haftasonları yer bulup da içeri girmenin imkansız olduğu, yıllar yılı eskimeyen mekan, haftaiçi daha sakin..

Finn Karaköy

Karaköy’ün klasik mekanlarından aslında, genel olarak konsept aynı ama biz nedense burayı daha çok seviyoruz.

Unter

Karaköy de sevdiğimiz bir mekan daha, tatlıları yemekleri içkileri ile en güzel sohbet edilecek..

Irısh Pub The James Joyce

Beyoğlu’ndasınız her yer kalabalık, nereye gitsem diye kara kara düşünürken işte burası diyebileceğiniz tam bir pub.

North Shield

Olmazsa olmazlarımız arasında hem anadolu yakası hemde avrupa yakası yazımızda var. Türkiye’nin tek pub zinciri olan mekan her zaman favorilerimizden..Bizim sevdiğimiz Yeşilköy şubesi 🙂

 

La Mancha

İş çıkışı şık bir yere gidip yemeğimi yemek ve güzel kokteyler içmek istiyorum bir de manzara olsa tadından yenmez diyenlere gelsin.

Mandabatmaz

Asmalımescite gittiniz, canınız alkol istemiyor, güzel bir kahve olsa da içsek diyenler için tam sohbet-kahve ikilisini yapabileceğiniz yer..

Bosphorus Brewing Company

Ev yapımı biraları ve atıştırmalıklarıyla tam da iş çıkışı gidip tam bir ingiliz:)

CRAFT BEER LAB

Patates- Bira ikilisi daha ne olsun..Arkadaşlarınızla gidebileceğini bira bahçelerinden biri daha..

Dirty Hands

Ya ben açım işten çıktım diyenlere mis gibi sokak lezzetleri olan sevdiğiniz bir çok yiyeceği bulabileceğiniz mekanlardan biri daha..

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa Dön