İstanbul İş Çıkışı Gidilebilecek Mekanlar – Anadolu Yakası

Dostlar, hangimiz bunalmıyoruz ki kurumsal iş hayatından, yada hangimiz şımarmıyoruz ama biz çok çalışıyoruz yoruluyoruz diye.. İş çıkışı gelse , mesai bitse birşeyler yapsak, kafa dağıtsak diye bekliyoruz. Arkadaşlarımızla iş çıkışında gidip rezervasyon gerektirmeyen, öylece oturabileceğiniz, hem muhabbet edilecek hemde kahve & alkol içilecek mekanları yazdık.. Sizin de kafa dağıttığınız yerler varsa önerilere açığız..

Festival Ataşehir

Çok yeni bir mekanla başlıyoruz yazımıza, güzel kokteylleri ve sokak lezzetleriyle gerçekten keyifli zaman geçirmek için çok ideal bir yer.

 

North Shield Ataşehir

Artık klasikleşmiş mekanlardan biri, bir çok yerde olmasına rağmen bizim favorimiz Ataşehir’deki, nedeni mi çünkü Ataşehir’de çalışıyoruz 🙂 Hem yemek yemek, hem alkol almak hemde sohbet için en uygun yerlerden biri..

Ranchero Ataşehir

Sıkıldık hep aynı içkilerden, tatlardan diyenler için hem Ataşehir Water Garden içerisinde yer alan hem de cadde de yer alan Ranchero da Meksika tatlarını tadabilir, farklı konseptteki kokteyllerden içebilirsiniz.

The Crepe Escape

İşten çıktınız canınız deliler gibi tatlı istiyor, cadde ye gittiniz.. Tabiki önerimiz The Crepe Escape olacak 🙂

Draft Gastro Pub

Yine caddeyiz ama hem birşeyler atıştırmak hemde birşeyler içmek niyetindeyseniz, artık klasik mekanlardan (Happy Moon’s, Big Chef, Midpoint, Cookshop, Kirpi Cafe vs) sıkıldıysanız kendinizi buraya atabilirsiniz..

Old English Pub

İngilizlerin iş çıkışı bara gitme vakit geçirme moduna uygun cadde de tam bir ingiliz bar konseptine sahip, keyifle vakit geçirebileceğiniz mekanlardan..

Ayı Bar

Yok ben Kadıköy’cüyüm işim olmaz cadde de diyenler için yine klasik bir yer daha, işten sonra biranızı içip arkadaşlarınızla muhabbet etmek için sizi Ayı Bar’a alalım:)

Zeplin Pub

Kadıköy ile devam ediyoruz madem o zaman yine benzer konseptte bir yer daha Zeplin Pub..

Basta!

Ben işten çıktım Kadıköy’de birşeyler atıştırıp yoluma gideceğim  diyenler için bizim favorimiz Basta! Sokak lezzetleri çok başarılı..

Hayal Kahvesi Çubuklu

Yılların Hayal Kahvesi iş çıkışı gidip manzara eşliğinde arkadaşlarınızla birlikte olmak için güzel yerlerden biri 🙂

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa Dön