Paris Gezi Rehberi

Paris o muhteşem sanat kokan şehir.. Her yere yürüyerek gitmek isteyeceğiniz, her sokağının tadını çıkarmak isteyeceğiniz bir şehir.. Her sokağı, her caddesi sürprizlerle dolu.. Her yerde güzel bir yapı, bir meydan görebileceğiniz, bizce Avrupa’nın en havalı şehri.. Paris Avrupa’nın kalbi, Avrupa’nın en çok turist çeken şehri, her zaman cezbedici.. Hiç sıkılmadığımız gezmelere doyamadığımız şehir.. Evet burayı fazlasıyla övdüğümüze göre şimdi gelelim konumuza 🙂

Buraya gittiğinizde özellikle gitmek isteyeceğiniz ve gitmenizi tavsiye ettiğimiz yerleri ‘Paris Gezi Rehberi’ altında toparladık. “Paris” gitmeden önce mutlaka araştırılması gereken bir şehir, çünkü görülecek çok şey var ve şehir çok büyük.. Tüm detayları toparlamaya çalıştık, herkesin ilgi alanına göre kendinden bir şey bulmasını umuyoruz.

Paris’e Türkiye’den direkt uçuşlarla ulaşabilirsiniz. Uçak biletleri Avrupa’nın diğer şehirlerine göre biraz daha pahalı, zaman zaman havayolları şirketlerinin yapmış olduğu kampanyaları takip edip ucuz bilet denk getirebilirsiniz.  Biletlerinizi önceden alarak gayet uygun bir seyahat planı yapabilirsiniz.

Paris Uçak Bileti

Uçak biletleri için buradan  bakabilirsiniz.

Şehrin yazı da kışı da ayrı güzel ancak gitmeden önleminizi almak için gitmeden önce hava durumuna bakmanızı tavsiye ederiz.

Sizler için Paris Gezi Rehberini aşağıda kategorilendirdik. Bu şehirde ne yapılır, ulaşım nasıldır, nerede ne yenir gibi sorularınıza cevap olmaya çalıştık, umarız gezi planlarınıza faydamız dokunur;

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa Dön